BLOG (1200×748 px) (3)
Aktualności

Stypendium ChemMastera: rusza 3. edycja!

Do wygrania: 3x dostęp do wybranej części kursu ChemMastera na cały rok szkolny 2023/24

Dla kogo jest stypendium?

Stypendium ChemMastera od 2020 roku przyznaję ambitnym i pracowitym młodym dorosłym, którym chemia może otworzyć drzwi do wymarzonej przyszłości – ale którzy ze względów finansowych nie mogą pozwolić sobie na zakup kursu.

Jak wziąć udział?

KROK 1

Skomentuj post o stypendium ChemMastera na IG (w komentarzu napisz 3 słowa – marzenia, które mogą spełnić się, jeśli świetnie zdasz maturę z chemii).

Dla ułatwienia, podaję przykłady odpowiedzi w komentarzach: „Nobel, kariera, nauka”, „Lekarka, spełnienie, sukces”, „Wolność, podróże, pasja”

KROK 2

Wyślij maila na adres [email protected], a w nim:

  • Podaj nazwę swojego konta na IG (żebym mogła sprawdzić pkt. 1 😉 ),
  • Załącz list motywacyjny, w którym powiesz – dlaczego akurat Ty powinieneś_powinnaś dostać stypendium? | plik PDF, max. 1 strona A4, czcionką 12
  • Załącz skan lub czytelne i dobrej jakości zdjęcie świadectwa z roku szkolnego 2022/23 – na którym będzie widać Twoje imię i nazwisko oraz ocenę z chemii i dodatkowego przedmiotu: biologii, matematyki lub fizyki (wymagana ocena z wybranych 2 przedmiotów to min. 4). Koniecznie zakryj dane wrażliwe (PESEL, etc.)! W tytule maila napisz: „Stypendium, [Twoje imię i nazwisko]

Kogo wybiorę i dlaczego?

Ze wszystkich zgłoszeń wybiorę 3 osoby.

Chociaż Wasze dotychczasowe wyniki w nauce są ważne (w końcu pokazują Wasze zaangażowanie!), wybór laureatów stypendium nie będzie oparty tylko na ocenach czy formalnościach. Chcę Was poznać! Pokażcie mi Waszą pasję i chęć do nauki, Wasze historie i to, jak podchodzicie do Waszej przyszłości.

O czym marzycie? Jakie drzwi może otworzyć Wam świetnie zdana matura z chemii? Co chcecie w życiu osiągnąć?

Jaka jest nagroda?

Wybrani stypendyści otrzymają w nagrodę pełen dostęp do jednej części wybranego kursu na cały rok szkolny 2023/24. Ale to nie wszystko! Razem z kursem, stypendyści otrzymają wszystkie przywileje, które wiążą się z byciem ChemMasterem:

  • Dostęp do społeczności kursantów na Facebooku,
  • Osobistą pomoc i wsparcie Soni (czyli mnie!), dr Magdaleny Obłozy oraz dr Agnieszki Kaczyńskiej (egzaminatorki maturalnej).
  • Możliwość korzystania z kursu w aplikacji ChemMaster App.
  • Profesjonalnie przygotowane notatki i schematy.
  • …i inne!

HARMONOGRAM

16.09 – 24.09.2023

Czas na wysyłkę zgłoszeń

28.09

Ogłoszenie wyników (w formie stories na IG z oznaczeniem kont zwycięzców)

Czekam na Twoje zgłoszenie! 😉

RODO

1. Administratorem danych osobowych osób zgłaszających się do Stypendium ChemMastera jest prowadzący – Sonia Radosz. 2. Dane osobowe uczniów będą przetwarzane przez prowadzącego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t.). 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do celów związanych z realizacją Stypendium.