Kursy do matury

Najważniejsze informacje o kursie znajdują się tutaj:

oraz 

Poniżej znajduje się ogólny opis kursów z chemii dla szkoły podstawowej.

Podchodzisz do matury z chemii rozszerzonej i nie czujesz się dobrze przygotowany? Potrzebujesz pomocy z chemii rozszerzonej, ale w Twoim miejscu zamieszkania dostęp do korepetycji jest ograniczony, a nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Wypróbuj moje kursy
maturalne!

 

Kurs z Chemii Zaawansowanej oraz Intensywny Kurs Powtórkowy

W mojej ofercie znajdziecie aż cztery rodzaje kursów przygotowujących do matury z chemii rozszerzonej. Pierwszy z nich to kompleksowy kurs z chemii zaawansowanej. Kurs ten przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do matury z chemii rozszerzonej zarówno według starej, jak i nowej podstawy programowej (obowiązującej od roku 2023). Jeżeli czujesz, że podstawowe zadania i zagadnienia teoretyczne masz opanowane, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Drugi rodzaj kursu to intensywny kurs powtórkowy! Kurs powtórkowy to trzy miesiące intensywnej nauki, która gruntownie przypomni Ci materiał oraz przygotuje do matury z chemii.

Dla kogo?

Zarówno kurs z chemii zaawansowanej, jak i intensywny kurs powtórkowy przeznaczony jest dla uczniów, którzy podstawowe zadania i zagadnienia teoretyczne mają opanowane.

Potrzebujesz pomocy z chemii do matury od podstaw? Dla Ciebie powstał kurs z chemii podstawowej oraz pakiet od Zera do ChemMastera!

 

Kurs podstawowy

Dla kogo?

Trzeci rodzaj moich kursów to kurs przeznaczony dla uczniów przygotowujących się do matury zarówno według starej, jak i nowej podstawy programowej (obowiązującej od roku 2023). Jeżeli jesteś w klasie NIEmaturalnej, lub dopiero zaczynasz przygodę z chemią, lub czujesz, że masz duże braki w danych tematach – to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

 

Pakiet Od zera do ChemMastera

Czwarty rodzaj kursu to pakiet Od zera do ChemMastera, który zawiera oba poziomy kursów – od podstaw i zaawansowany, z największą zniżką – w pakiecie kurs od podstaw jest o połowę tańszy!

Co zyskujesz kupując kurs/kursy?

  • dostęp do nagrań, gdzie omawiana jest zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna;
  • dostęp do prezentacji oraz notatek w postaci plików .pdf;
  • testy on-line z komentarzami i rozwiązaniami, które pozwolą Ci sprawdzić w jakim stopniu opanowałeś/aś omawiany materiał;
  • darmową aplikację ChemMasterApp – która zapewni Ci wygodny dostęp do kursów na Twoim telefonie/tablecie, dzięki czemu uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz;
  • powiadomienia na bieżąco, m.in. o tym co nowego. W Twoim koncie kursanta będą pojawiać się najważniejsze dla Ciebie informacje;
  • dostęp do zamkniętej grupy na FB, tylko dla kursantów. Grupa powstała, abyście się wzajemnie motywowali, pomagali sobie i wymieniali informacjami;

… i wiele innych bonusów charakterystycznych dla poszczególnych kursów! Odwiedź mój sklep i znajdź kurs dla siebie!

Zarówno strona www jak i ChemMasterApp mają wiele udogodnień, jak np. tryb nocny – po to, aby nauka była dla Ciebie przyjemnością i wygodą!

Darmowe DEMO kursów
Sprawdź już teraz! 

Co piszą o mnie inni?

Opinie moich kursantów

Przeczytaj więcej opinii tysięcy moich zadowolonych kursantów
na Instagramie @chem.master.maturalny (relacje wyróżnione)
oraz w portalu e-korepetycje.net

Magdalena Dworzyńska
Magdalena Dworzyńska
2022-10-29
Niesamowity kurs, a jeszcze bardziej niesamowita prowadząca! ❤️ Tyle ciepła i dobrej energii, czy tłumaczenia nigdzie się nie znajdzie, tylko u Pani Soni! Wiedza do matury jest przekazywana w sposób bardzo zrozumiały i przystępny, a przede wszystkim sympatyczny, przyjazny dla uczniów, dlatego każdy go zrozumie (zarówno ten bez żadnej znajomosci tematu jak ten z ogromną wiedzą). Każdemu kto poszukuje kursu z chemii bez zawahania poleciłabym właśnie Chemmaster! Każdy poświęcony czas, czy złotówka jest warta! Ja osobiście robie kursy w ramach przerwy od szkoły, bo tak miło spędzam na nich czas, a jednocześnie poszerzam swoją wiedzę. Zwrot Ignacego Krasickiego „ucząc bawić” u Pani Soni ma sens i to widać na każdym możliwym etapie(sprawdzian, zadanie domowe, matura).
Zuzka
Zuzka
2022-10-27
Zastanawiasz się nad zakupem kursu Pani Soni? Naprawdę nie ma się nad czym myśleć! To jest najlepsza inwestycja jaką może przedsięwziąć każdy, kto się trochę zagubił w chemii lub chce rozwinąć swoją pasję. Pani Sonia jest nauczycielką z pasji i każdy temat, który tłumaczy po jej lekcji staje się nagle banalny. Kursy są wzbogacone o różne bonusy, przejrzyste notatki i teściki, aby sprawdzić swoją wiedzę. Co jednak najlepsze, całość można dostosować do siebie. Możesz zadecydować w jakim czasie skończysz kurs, kiedy i gdzie zaczniesz naukę (a z aplikacją ChemMastera jest to naprawdę łatwe, bo lekcje możesz zabrać gdziekolwiek chcesz). Dzięki Pani Soni wiele zadań, które dla moich rówieśników stanowiły duże wyzwanie dla mnie były czystą przyjemnością, co kiedyś wydawało mi się niemożliowe. Serdecznie polecam!
Kaja Mesjasz
Kaja Mesjasz
2022-10-27
Kurs Pani Soni to najlepsze co mogło przytrafić się takiej osobie jak ja. Przez wszystkie lata liceum byłam strasznie zniechęcona do nauki chemii przez nauczyciela, który tego przedmiotu mnie uczył. Kurs ten jest bardzo przejrzysty, zawiera same najważniejsze informacje jakie potrzebne są na maturę, a zagadnienia tłumaczone są w sposób bardzo przystępny dla ucznia. Każdy dział po części teoretycznej zawiera zadania rozwiązywane wraz z Panią Sonią oraz quiz sprawdzający naszą wiedzę. Z całego serca mogę polecić ten kurs, gdyż ratuje mnie on przy moich brakach z tego przedmiotu, a nauka do matury jest samą przyjemnością. ❤️
mio miau
mio miau
2022-10-27
Zadania rozwiązane w prosty, przejrzysty sposób! Przed przerobieniem kursu nie wierzyłam, że chemia może być taka przyjemna i łatwa w nauce. Dzięki kursom Pani Soni wiem, że mam pod kontrolą moje przygotowania do tegorocznej matury!
julia julia
julia julia
2022-10-27
Mogłoby się wydawać "kolejny kurs, niczym się nie różni". W wakacje oglądałam masę webinar'ów gdzie twórcy reklamowali swoje kursy i szczerze ŻADEN kurs nie dorównuje temu od Pani Soni. to w jaki sposób prowadzi lekcje jest NIESAMOWITE. Przerabiam kurs z przyjemnością i wykupiłam już wszystkie części. Nie zastanawiajcie się, bo kurs od tak ciepłej i cudownej kobiety jaką jest pani Sonia jest BEZCENNY <3
Alicja G
Alicja G
2022-10-27
Świetny kurs! Bardzo dużo przydatnych informacji. Miałam ogromny problem z obliczeniówką, teraz jest o niebo lepiej. Polecam bardzo!
Matylda Rajman
Matylda Rajman
2022-10-27
Dzięki kursowi Chemmaster odzyskałam radość z nauki chemii, wszystkie zagadnienia wytłumaczone w przystępny i jasny sposób + te świetne notatki do pobrania <3 Uwielbiam i polecam wszystkim maturzystom - UWAGA! możemy cieszyć się z nauki do matury bez nerwów stresu!
Karolina Jaszczuk
Karolina Jaszczuk
2022-10-26
Moim zdaniem kurs jest cudowny! Pani Sonia jest najlepszą nauczycielką chemii jaką znam, jej sposoby tłumaczenia przemawiają nawet dla tych najbardziej opornych na naukę chemii🤪, a podczas lekcji live panuje bardzo przyjemna atmosfera, bo pani Sonia tłumaczy spokojnie, zrozumiale i odpowiada na każde pytanie. Poza tym, dostaje się dostęp do grupy na fb, na której kursanci mogą sobie wzajemnie pomagać w zadaniach, których nie potrafią wykonać, co jest bardzo fajną opcją - można powtórzyć swoją wiedzę pomagajac innym w jakimś zagadnieniu albo dostac pomoc od kursanta lub Pani Soni.
Oliwia Duszyńska
Oliwia Duszyńska
2022-10-11
Kurs od Pani Soni to było wybawienie. Straciłam w siebie wiarę kompletnie i w to że ponownie zacznę darzyć ten przedmiot sympatią jednak wszystko powoli zaczyna wracać na dobre tory!! Nigdy nie byłam nikomu tak wdzięczna. Polecam z całego serduszka!

Publikacji podlega najnowsze 10 opinii z platformy Google Moja Firma wystawione dla firmy ChemMaster, niezależnie od tego czy jest pozytywna czy negatywna. Średnia opinii jest wyliczona na podstawie wszystkich zebranych opinii. Opinie nie są sponsorowane i nie są weryfikowane czy pochodzą od osób, które zakupiły produkt.