Kursy z chemii dla szkoły podstawowej

Najważniejsze informacje o kursie znajdują się tutaj:

Poniżej znajduje się ogólny opis kursów z chemii dla szkoły podstawowej.

Kursy z Chemii dla uczniów 7. i 8. klas szkół podstawowych

Twoje dziecko potrzebuje pomocy w nauce chemii przed egzaminem ósmoklasisty? Obowiązujący materiał sprawia mu problemy lub uczeń potrzebuje nadrobienia zaległości, które wynikają np. z powodu nieobecności w szkole w czasie choroby? Kursy z chemii dla szkoły podstawowej od ChemMaster pomogą mu zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę, dzięki którym zdecydowanie łatwiej będzie mu zdać egzamin i otrzymać dobrą ocenę z chemii na świadectwie szkolnym.

Darmowe DEMO kursów
Sprawdź już teraz! 

Nowe kursy dla uczniów szkół podstawowych!

Dla kogo?

Dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz dla uczniów, którzy chcą nadrobić braki z tego okresu nauczania. Kursy dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z chemią.

Przygotowaliśmy 2 osobne kursy:
dla uczniów klas 7. i dla uczniów klas 8.

Możesz wziąć udział w jednym kursie, możesz w obu kursach, Ty decydujesz czego najbardziej potrzebujesz! Sprawdź jaka część materiału jest omawiana w poszczególnym kursie i wybierz ten, który obejmuje materiał z którym masz problem. Chemia w szkole podstawowej nie musi być trudna!

Na czym najbardziej skupiają się kursy?

Chemia w szkole podstawowej to teoria od podstaw + zadania polegające m.in. na zapisywaniu reakcji chemicznych. Teoria przygotowywana jest zgodnie z obecnie obowiązującą podstawą programową (chemia szkoła podstawowa) oraz na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do potrzeb uczniów.

Kursy chemii dla szkół podstawowych mają na celu wytłumaczyć Ci wszystkie wymagane zagadnienia, polepszyć Twoje oceny oraz przygotować Cię do egzaminu 8-klasisty. Na pewno wpłyną również na lepsze zrozumienie przez Ciebie tematu oraz szybsze przyswojenie obowiązującego materiału.

Co zawiera kurs?

 • Nagrania w formie specjalnie przygotowanych video-lekcji.
 • Notatki w postaci plików pdf.
 • Testy z rozwiązaniami i komentarzami do zadań.
 • Roczny dostęp do nagrań (możliwość wydłużenia dostępu), dożywotni dostęp do
  notatek.
 • Kupując kurs otrzymujesz od razu WSZYSTKIE nagrania, notatki, testy z danych
  tematów.
 • To NIE są nagrania z lekcji LIVE, a specjalnie przygotowane, nagrane i profesjonalnie
  zedytowane video-lekcje.
 • Korzystamy z najbardziej nowoczesnej architektury serwerowej dostępnej na świecie.

Spis lekcji dla kursu z chemii dla klasy 7 szkoły podstawowej:

 • Substancje i ich przemiany.
 • Składniki powietrza.
 • Budowa atomu – 2 lekcje.
 • Budowa atomu, a układ okresowy.
 • Wiązania chemiczne.
 • Reakcje i równania chemiczne.
 • Podstawowe obliczenia – 3 lekcje.
 • Roztwory – 2 lekcje.

Spis lekcji dla kursu z chemii dla klasy 8 szkoły podstawowej:

 • Tlenki.
 • Wodorotlenki.
 • Kwasy.
 • Sole – 2 lekcje.
 • Alkany.
 • Kwasy karboksylowe.
 • Estry.
 • Aminokwasy, białka.
 • Tłuszcze, cukry.
 • Alkeny, alkiny.
 • Alkohole.

Każda z lekcji zawiera dodatkowo specjalnie przygotowane zadania z poszczególnych tematów, w celu lepszego zrozumienia i opanowania tematów z chemii na poziomie szkoły podstawowej. Co więcej, do każdej z lekcji dostępny jest test sprawdzający Twoją wiedzę – sam będziesz mógł ocenić jak duże postępy zrobiłeś! Jeżeli jakiś temat jest długi, lub trudniejszy to poświęcono mu więcej czasu i przygotowano więcej lekcji. Wszystko po to, abyś jak najlepiej nauczył się chemii na poziomie szkoły podstawowej. Nie lubisz robić notatek? Zrobiliśmy je dla Ciebie – piękne, kolorowe i napisane przystępnym językiem.

 

Chemia w szkole podstawowej – przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty

Oferta obu kursów jest przygotowana zgodnie z podstawą programową dla chemia w szkole podstawowej.

Język kursów jest przystosowany dla dzieci uczących się w szkole podstawowej. Kursy są specjalnie zedytowane i tak przedstawione, że materiał jest łatwo przyswajalny. Lekcje przygotowane są od podstaw chemii dla uczniów szkół podstawowej.

Chcesz się dobrze przygotować do egzaminu 8-klasisty – to ten kurs z chemii szkoły podstawowej jest dla Ciebie! Uczysz się w niższych klasach szkoły podstawowej i nie masz jeszcze chemii, ale bardzo chcesz zobaczyć o co w niej chodzi? Zapraszamy – zagadnienia z chemii są wyprowadzane od podstaw i omawiane przystępnym językiem! Na pewno będziesz się świetnie bawił poszerzając swoją wiedzę! Dostałeś się do wymarzonego liceum, ale niestety nie radzisz sobie z chemią, bo nie udało Ci się przyswoić wiedzy z chemii w szkole podstawowej? Ugruntuj swoją wiedzę, powtórz materiał, a na pewno sobie poradzisz! Pamiętaj, chemia na poziomie szkoły podstawowej nie jest trudna, potrzebujesz tylko dobrze zrozumieć podstawy i dalej będzie już łatwiej!

 

Kurs chemii dla szkoły podstawowej – wypróbuj za darmo

Twoje dziecko uczy się w szkole podstawowej i nie radzi sobie z materiałem z chemii w szkole podstawowej? Chcesz mu pomóc ale nie masz czasu, cierpliwości lub wiedzy aby to zrobić? Sprawdź nasz kurs, przygotowaliśmy specjalne darmowe DEMO promocyjne. Nauka chemii online na poziomie szkoły podstawowej nigdy nie była łatwiej dostępna!

Darmowe DEMO kursów
Sprawdź już teraz! 

Co piszą o mnie inni?

Opinie moich kursantów

Przeczytaj więcej opinii tysięcy moich zadowolonych kursantów
na Instagramie @chem.master.maturalny (relacje wyróżnione)
oraz w portalu e-korepetycje.net

Magdalena Dworzyńska
Magdalena Dworzyńska
2022-10-29
Niesamowity kurs, a jeszcze bardziej niesamowita prowadząca! ❤️ Tyle ciepła i dobrej energii, czy tłumaczenia nigdzie się nie znajdzie, tylko u Pani Soni! Wiedza do matury jest przekazywana w sposób bardzo zrozumiały i przystępny, a przede wszystkim sympatyczny, przyjazny dla uczniów, dlatego każdy go zrozumie (zarówno ten bez żadnej znajomosci tematu jak ten z ogromną wiedzą). Każdemu kto poszukuje kursu z chemii bez zawahania poleciłabym właśnie Chemmaster! Każdy poświęcony czas, czy złotówka jest warta! Ja osobiście robie kursy w ramach przerwy od szkoły, bo tak miło spędzam na nich czas, a jednocześnie poszerzam swoją wiedzę. Zwrot Ignacego Krasickiego „ucząc bawić” u Pani Soni ma sens i to widać na każdym możliwym etapie(sprawdzian, zadanie domowe, matura).
Zuzka
Zuzka
2022-10-27
Zastanawiasz się nad zakupem kursu Pani Soni? Naprawdę nie ma się nad czym myśleć! To jest najlepsza inwestycja jaką może przedsięwziąć każdy, kto się trochę zagubił w chemii lub chce rozwinąć swoją pasję. Pani Sonia jest nauczycielką z pasji i każdy temat, który tłumaczy po jej lekcji staje się nagle banalny. Kursy są wzbogacone o różne bonusy, przejrzyste notatki i teściki, aby sprawdzić swoją wiedzę. Co jednak najlepsze, całość można dostosować do siebie. Możesz zadecydować w jakim czasie skończysz kurs, kiedy i gdzie zaczniesz naukę (a z aplikacją ChemMastera jest to naprawdę łatwe, bo lekcje możesz zabrać gdziekolwiek chcesz). Dzięki Pani Soni wiele zadań, które dla moich rówieśników stanowiły duże wyzwanie dla mnie były czystą przyjemnością, co kiedyś wydawało mi się niemożliowe. Serdecznie polecam!
Kaja Mesjasz
Kaja Mesjasz
2022-10-27
Kurs Pani Soni to najlepsze co mogło przytrafić się takiej osobie jak ja. Przez wszystkie lata liceum byłam strasznie zniechęcona do nauki chemii przez nauczyciela, który tego przedmiotu mnie uczył. Kurs ten jest bardzo przejrzysty, zawiera same najważniejsze informacje jakie potrzebne są na maturę, a zagadnienia tłumaczone są w sposób bardzo przystępny dla ucznia. Każdy dział po części teoretycznej zawiera zadania rozwiązywane wraz z Panią Sonią oraz quiz sprawdzający naszą wiedzę. Z całego serca mogę polecić ten kurs, gdyż ratuje mnie on przy moich brakach z tego przedmiotu, a nauka do matury jest samą przyjemnością. ❤️
mio miau
mio miau
2022-10-27
Zadania rozwiązane w prosty, przejrzysty sposób! Przed przerobieniem kursu nie wierzyłam, że chemia może być taka przyjemna i łatwa w nauce. Dzięki kursom Pani Soni wiem, że mam pod kontrolą moje przygotowania do tegorocznej matury!
julia julia
julia julia
2022-10-27
Mogłoby się wydawać „kolejny kurs, niczym się nie różni”. W wakacje oglądałam masę webinar’ów gdzie twórcy reklamowali swoje kursy i szczerze ŻADEN kurs nie dorównuje temu od Pani Soni. to w jaki sposób prowadzi lekcje jest NIESAMOWITE. Przerabiam kurs z przyjemnością i wykupiłam już wszystkie części. Nie zastanawiajcie się, bo kurs od tak ciepłej i cudownej kobiety jaką jest pani Sonia jest BEZCENNY <3
Alicja G
Alicja G
2022-10-27
Świetny kurs! Bardzo dużo przydatnych informacji. Miałam ogromny problem z obliczeniówką, teraz jest o niebo lepiej. Polecam bardzo!
Matylda Rajman
Matylda Rajman
2022-10-27
Dzięki kursowi Chemmaster odzyskałam radość z nauki chemii, wszystkie zagadnienia wytłumaczone w przystępny i jasny sposób + te świetne notatki do pobrania <3 Uwielbiam i polecam wszystkim maturzystom - UWAGA! możemy cieszyć się z nauki do matury bez nerwów i stresu!
Karolina Jaszczuk
Karolina Jaszczuk
2022-10-26
Moim zdaniem kurs jest cudowny! Pani Sonia jest najlepszą nauczycielką chemii jaką znam, jej sposoby tłumaczenia przemawiają nawet dla tych najbardziej opornych na naukę chemii?, a podczas lekcji live panuje bardzo przyjemna atmosfera, bo pani Sonia tłumaczy spokojnie, zrozumiale i odpowiada na każde pytanie. Poza tym, dostaje się dostęp do grupy na fb, na której kursanci mogą sobie wzajemnie pomagać w zadaniach, których nie potrafią wykonać, co jest bardzo fajną opcją – można powtórzyć swoją wiedzę pomagajac innym w jakimś zagadnieniu albo dostac pomoc od kursanta lub Pani Soni.
Oliwia Duszyńska
Oliwia Duszyńska
2022-10-11
Kurs od Pani Soni to było wybawienie. Straciłam w siebie wiarę kompletnie i w to że ponownie zacznę darzyć ten przedmiot sympatią jednak wszystko powoli zaczyna wracać na dobre tory!! Nigdy nie byłam nikomu tak wdzięczna. Polecam z całego serduszka!

Publikacji podlega najnowsze 10 opinii z platformy Google Moja Firma wystawione dla firmy ChemMaster, niezależnie od tego czy jest pozytywna czy negatywna. Średnia opinii jest wyliczona na podstawie wszystkich zebranych opinii. Opinie nie są sponsorowane i nie są weryfikowane czy pochodzą od osób, które zakupiły produkt.