Kurs z chemii podstawowej do matury

podstawy chemii

Nauka chemii
od podstaw

Jesteś w klasie NIEmaturalnej albo dopiero zaczynasz przygodę z chemią? A może czujesz, że masz spore braki i chcesz nadrobić? Jesteś w dobrym miejscu!

Kurs składa się z 3 części. Ich podział odpowiada harmonogramowi nauczania kolejnych klas szkół średnich: w ten sposób pokrywają pełen zakres materiał do nauki chemii potrzebny do matury. Możesz kupić jedną, dwie – lub wszystkie na raz.

CO ZAWIERA TEN KURS?

Kurs chemii od podstaw zawiera:

Część teoretyczna dla kursu od podstaw i zaawansowanego jest taka sama, natomiast zadania (z części praktycznej) oraz testy są inne.

start!

tajniki kursu

1
Teoria: część 1
budowa atomu, liczby kwantowe i promieniotwórczość (nowa podstawa), układ okresowy, wiązania chemiczne, polarność, hybrydyzacja, reakcje utleniania i redukcji, systematyka związków nieorganicznych, pierwiastki bloków s, p i d.
2
Teoria: część 2a
stechiometria, roztwory, reakcje w roztworach wodnych, kinetyka i statyka.
3
Teoria: część 2b
termodynamika, ogniwa galwaniczne, elektroliza, które pojawiły się w zagadnieniach do matury według nowej podstawy.
4
Teoria: część 3
węglowodory, alkohole, fenole, aldehydy, ketony, kwasy karboksylowe, estry, mydła, tłuszcze, aminy, amidy, aminokwasy, białka, cukry, izomeria optyczna.
5
Praktyka
składa się z zadań i testów od najłatwiejszych do trudniejszych. Zadania rozwiązywane są krok po kroku, tak aby kolejne zadania nie sprawiały już problemu.

podejrzyj, jak wygląda kurs chemii od podstaw

Wolisz konkrety
czy kota w worku?

Kursy ChemMastera to więcej niż lekcje. To dokładny plan działania, profesjonalnie zmontowane video-lekcje (a nie nagrania ze spotkań na żywo!), czytelne, wysokiej jakości notatki w formacie gotowym do druku (PDF) oraz interaktywne testy z odpowiedziami i komentarzami, oraz interaktywnym śledzeniem postępów.

Zobacz demo i poczuj chemię z ChemMasterem!

Który kurs chemii online będzie dla Ciebie najlepszy?

Nie możesz się zdecydować?

Jeśli jesteś w nietypowej sytuacji lub masz wątpliwości, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy – skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

@chem.master.maturalny

2N3A7151

…lub umów się na bezpłatną konsultację!

Na której w ciągu 15 min pomogę Ci dobrać kurs osobiście. Co Ty na to?
PS. Drodzy Rodzice, jeśli pomagacie swoim dzieciom w wyborze kursu z chemii – Was również serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dlaczego ChemMaster?

0 +
Uczniów korzystających z ChemMastera online
2+ 3
kompleksowe kursy z chemii: dla szkół podstawowych i średnich
0 k+
Obserwujących największe konto chemiczno-maturalne na IG w Polsce
Nr 1
Najlepsze dostępne serwery na świecie dla niezakłóconej nauki online

„Kurs okazał się absolutnie strzałem w dziesiątkę. Jestem zdumiona, jak wiele wyciągam z zajęć i jak duże postępy udało mi się zrobić. Nie wyobrażam sobie teraz nauki do matury bez pomocy Pani Soni.”

Zuzia

„Kurs od Chemmaster to najlepsze co może Ci się przytrafić, jeśli przygotowujesz się do matury z chemii! Nawet jeśli zaczynasz od totalnego zera, tak jak ja.”

Julia

4.9/5.0

4.9/5
Średnia z 202 opinii na Google.pl

„Dzięki kursom Pani Soni zrozumiałam chemię chyba najlepiej jak się tylko da na poziomie licealnym. Nagrania są krótkie, ale treściwe, jest w nich wszystko co potrzeba, aplikacja jest super dostosowana do nauki, można sobie oznaczać co już się zrobiło, a samo tłumaczenie Pani Soni... brak słów, petarda!”

Asia

Co mówią inni?

Słówko od ChemMasterów

Liczby to jedno. Ale za każdym kontem ucznia stoi młody człowiek z krwi i kości, marzeń i obaw o przyszłość, po którą sięga. Jestem szczęśliwa i dumna, że ChemMaster daje tyle ulgi, spokoju, radości i podekscytowania własnymi możliwościami.

Więcej opinii na IG: @chem.master.maturalny oraz w portalu e-korepetycje.net

Nauka chemii… w kieszeni!

Masz już bezpłatną apkę ChemMastera?

Złap dostęp do notatek, nagrań i testów w Twoim telefonie lub tablecie – i ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz. W autobusie, drodze do szkoły, wracając do domu lub czekając na znajomych. Lekcje chemii online mogą być frajdą!