chemmaster-egzamin-ze-spokojem
Informacje o kursach

Egzamin ze spokojem – seria darmowych webinarów z psychologiem o walce ze stresem i lękiem

Egzamin ze spokojem

Mariusz Bąberski – psycholog, terapeuta EMDR. Pracuje głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomaga swoim pacjentom poradzić sobie z różnego rodzaju kryzysami oraz wyzwaniami natury psychicznej i emocjonalnej. Najczęściej pracuje z pacjentami zmagającymi się z lękami oraz depresją.

Sonia Radosz –  korepetytorka chemii, od 13 lat pomaga swoim uczniom w przygotowaniu do matury. Założycielka platformy ChemMaster, autorka 5 kursów on-line z chemii.

Moim głównym celem jest kompleksowe przygotowanie Was do egzaminów maturalnych z chemii. Chciałabym jednak zaoferować Wam również pomoc w zakresie, który w polskiej edukacji jest niemalże całkowicie pomijany. Wieloletnia obserwacja moich uczniów oraz rozmowy z Wami, pokazały mi ilu z Was ma problem z nauką oraz opanowaniem stresu. Nawet nie zliczę ile razy przeczytałam „wszystko mi się miesza”, „mam czarną dziurę w głowie”, „stres mnie paraliżuje”, „boję się, że zdam na zbyt niski %”.

Chcę Was wspierać także od strony emocjonalnej. A jak coś robić, to z najlepszymi 😉 Z tego powodu kilkanaście tygodni temu powstał w mojej głowie pomysł, do którego zaprosiłam psychoterapeutę Mariusza Bąberskiego. Pan Mariusz w swoim bogatym dorobku zawodowym ma między innymi wykład „Power of memory – Jak efektywnie się uczyć”, który zaprezentował w ramach TedX (wykład znajdziecie na YouTube).

Niniejszym ogłaszam i przedstawiam mój kolejny projekt, DARMOWY i dostępny dla wszystkich. Nie musisz być moim kursantem. Chcę pomóc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Ja opłacam wszystkie koszty, Ty korzystasz. Wynieś z tego jak najwięcej.

Program webinariów stworzyliśmy w oparciu o Wasze odpowiedzi na pytanie „co Was stresuje, czego się boicie?”, które zadałam Wam kilka tygodni temu na instastory.

  • 3 webinary na żywo, każdy ok. 45 minut. Webinary będą nagrywane.
  • Każdy webinar będzie się składać z 3 części: Wprowadzenie do tematu, ćwiczenia, Q&A
  • Tak! Pan Mariusz Bąberski nie tylko opowie o stresie, ale także pokaże ćwiczenia (jedno z nich nosi nazwę „różowy słoń” :D), które pomogą Ci w radzeniu sobie ze stresem, lękiem i nauką, a pod koniec każdego webinaru będziecie mogli (anonimowo) zadawać pytania.
  • Terminy webinariów:

17.03.2021 (środa), godzina 17:00

31.03.2021 (środa), godzina 17:00

07.04.2021 (środa), godzina 17:00

Projekt „Egzamin ze spokojem” jest darmowy, wystarczy się tylko na niego zapisać (limit osób na żywo!).

Z tego wydarzenia skorzystają nie tylko uczniowie – jeśli znasz osoby, które mają problemy z wiarą we własne możliwości, stresem, lękiem, paniką – daj im znać o tym projekcie. Niech jak najwięcej osób skorzysta z tej darmowej pomocy.

 

Magdalena Dworzyńska
Magdalena Dworzyńska
2022-10-29
Niesamowity kurs, a jeszcze bardziej niesamowita prowadząca! ❤️ Tyle ciepła i dobrej energii, czy tłumaczenia nigdzie się nie znajdzie, tylko u Pani Soni! Wiedza do matury jest przekazywana w sposób bardzo zrozumiały i przystępny, a przede wszystkim sympatyczny, przyjazny dla uczniów, dlatego każdy go zrozumie (zarówno ten bez żadnej znajomosci tematu jak ten z ogromną wiedzą). Każdemu kto poszukuje kursu z chemii bez zawahania poleciłabym właśnie Chemmaster! Każdy poświęcony czas, czy złotówka jest warta! Ja osobiście robie kursy w ramach przerwy od szkoły, bo tak miło spędzam na nich czas, a jednocześnie poszerzam swoją wiedzę. Zwrot Ignacego Krasickiego „ucząc bawić” u Pani Soni ma sens i to widać na każdym możliwym etapie(sprawdzian, zadanie domowe, matura).
Zuzka
Zuzka
2022-10-27
Zastanawiasz się nad zakupem kursu Pani Soni? Naprawdę nie ma się nad czym myśleć! To jest najlepsza inwestycja jaką może przedsięwziąć każdy, kto się trochę zagubił w chemii lub chce rozwinąć swoją pasję. Pani Sonia jest nauczycielką z pasji i każdy temat, który tłumaczy po jej lekcji staje się nagle banalny. Kursy są wzbogacone o różne bonusy, przejrzyste notatki i teściki, aby sprawdzić swoją wiedzę. Co jednak najlepsze, całość można dostosować do siebie. Możesz zadecydować w jakim czasie skończysz kurs, kiedy i gdzie zaczniesz naukę (a z aplikacją ChemMastera jest to naprawdę łatwe, bo lekcje możesz zabrać gdziekolwiek chcesz). Dzięki Pani Soni wiele zadań, które dla moich rówieśników stanowiły duże wyzwanie dla mnie były czystą przyjemnością, co kiedyś wydawało mi się niemożliowe. Serdecznie polecam!
Kaja Mesjasz
Kaja Mesjasz
2022-10-27
Kurs Pani Soni to najlepsze co mogło przytrafić się takiej osobie jak ja. Przez wszystkie lata liceum byłam strasznie zniechęcona do nauki chemii przez nauczyciela, który tego przedmiotu mnie uczył. Kurs ten jest bardzo przejrzysty, zawiera same najważniejsze informacje jakie potrzebne są na maturę, a zagadnienia tłumaczone są w sposób bardzo przystępny dla ucznia. Każdy dział po części teoretycznej zawiera zadania rozwiązywane wraz z Panią Sonią oraz quiz sprawdzający naszą wiedzę. Z całego serca mogę polecić ten kurs, gdyż ratuje mnie on przy moich brakach z tego przedmiotu, a nauka do matury jest samą przyjemnością. ❤️
mio miau
mio miau
2022-10-27
Zadania rozwiązane w prosty, przejrzysty sposób! Przed przerobieniem kursu nie wierzyłam, że chemia może być taka przyjemna i łatwa w nauce. Dzięki kursom Pani Soni wiem, że mam pod kontrolą moje przygotowania do tegorocznej matury!
julia julia
julia julia
2022-10-27
Mogłoby się wydawać "kolejny kurs, niczym się nie różni". W wakacje oglądałam masę webinar'ów gdzie twórcy reklamowali swoje kursy i szczerze ŻADEN kurs nie dorównuje temu od Pani Soni. to w jaki sposób prowadzi lekcje jest NIESAMOWITE. Przerabiam kurs z przyjemnością i wykupiłam już wszystkie części. Nie zastanawiajcie się, bo kurs od tak ciepłej i cudownej kobiety jaką jest pani Sonia jest BEZCENNY <3
Alicja G
Alicja G
2022-10-27
Świetny kurs! Bardzo dużo przydatnych informacji. Miałam ogromny problem z obliczeniówką, teraz jest o niebo lepiej. Polecam bardzo!
Matylda Rajman
Matylda Rajman
2022-10-27
Dzięki kursowi Chemmaster odzyskałam radość z nauki chemii, wszystkie zagadnienia wytłumaczone w przystępny i jasny sposób + te świetne notatki do pobrania <3 Uwielbiam i polecam wszystkim maturzystom - UWAGA! możemy cieszyć się z nauki do matury bez nerwów i stresu!
Karolina Jaszczuk
Karolina Jaszczuk
2022-10-26
Moim zdaniem kurs jest cudowny! Pani Sonia jest najlepszą nauczycielką chemii jaką znam, jej sposoby tłumaczenia przemawiają nawet dla tych najbardziej opornych na naukę chemii?, a podczas lekcji live panuje bardzo przyjemna atmosfera, bo pani Sonia tłumaczy spokojnie, zrozumiale i odpowiada na każde pytanie. Poza tym, dostaje się dostęp do grupy na fb, na której kursanci mogą sobie wzajemnie pomagać w zadaniach, których nie potrafią wykonać, co jest bardzo fajną opcją - można powtórzyć swoją wiedzę pomagajac innym w jakimś zagadnieniu albo dostac pomoc od kursanta lub Pani Soni.
Oliwia Duszyńska
Oliwia Duszyńska
2022-10-11
Kurs od Pani Soni to było wybawienie. Straciłam w siebie wiarę kompletnie i w to że ponownie zacznę darzyć ten przedmiot sympatią jednak wszystko powoli zaczyna wracać na dobre tory!! Nigdy nie byłam nikomu tak wdzięczna. Polecam z całego serduszka!
Publikacji podlega najnowsze 10 opinii z platformy Google Moja Firma wystawione dla firmy ChemMaster, niezależnie od tego czy jest pozytywna czy negatywna. Średnia opinii jest wyliczona na podstawie wszystkich zebranych opinii. Opinie nie są sponsorowane i nie są weryfikowane czy pochodzą od osób, które zakupiły produkt.