Aktualności

Egzamin ze spokojem – seria darmowych webinarów z psychologiem o walce ze stresem i lękiem

chemmaster-egzamin-ze-spokojem
Kursy Maturalne

Egzamin ze spokojem – seria darmowych webinarów z psychologiem o walce ze stresem i lękiem

Egzamin ze spokojem

Mariusz Bąberski – psycholog, terapeuta EMDR. Pracuje głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomaga swoim pacjentom poradzić sobie z różnego rodzaju kryzysami oraz wyzwaniami natury psychicznej i emocjonalnej. Najczęściej pracuje z pacjentami zmagającymi się z lękami oraz depresją.

Sonia Radosz –  korepetytorka chemii, od 13 lat pomaga swoim uczniom w przygotowaniu do matury. Założycielka platformy ChemMaster, autorka 5 kursów on-line z chemii.

Moim głównym celem jest kompleksowe przygotowanie Was do egzaminów maturalnych z chemii. Chciałabym jednak zaoferować Wam również pomoc w zakresie, który w polskiej edukacji jest niemalże całkowicie pomijany. Wieloletnia obserwacja moich uczniów oraz rozmowy z Wami, pokazały mi ilu z Was ma problem z nauką oraz opanowaniem stresu. Nawet nie zliczę ile razy przeczytałam „wszystko mi się miesza”, „mam czarną dziurę w głowie”, „stres mnie paraliżuje”, „boję się, że zdam na zbyt niski %”.

Chcę Was wspierać także od strony emocjonalnej. A jak coś robić, to z najlepszymi 😉 Z tego powodu kilkanaście tygodni temu powstał w mojej głowie pomysł, do którego zaprosiłam psychoterapeutę Mariusza Bąberskiego. Pan Mariusz w swoim bogatym dorobku zawodowym ma między innymi wykład „Power of memory – Jak efektywnie się uczyć”, który zaprezentował w ramach TedX (wykład znajdziecie na YouTube).

Niniejszym ogłaszam i przedstawiam mój kolejny projekt, DARMOWY i dostępny dla wszystkich. Nie musisz być moim kursantem. Chcę pomóc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Ja opłacam wszystkie koszty, Ty korzystasz. Wynieś z tego jak najwięcej.

Program webinariów stworzyliśmy w oparciu o Wasze odpowiedzi na pytanie „co Was stresuje, czego się boicie?”, które zadałam Wam kilka tygodni temu na instastory.

  • 3 webinary na żywo, każdy ok. 45 minut. Webinary będą nagrywane.
  • Każdy webinar będzie się składać z 3 części: Wprowadzenie do tematu, ćwiczenia, Q&A
  • Tak! Pan Mariusz Bąberski nie tylko opowie o stresie, ale także pokaże ćwiczenia (jedno z nich nosi nazwę „różowy słoń” :D), które pomogą Ci w radzeniu sobie ze stresem, lękiem i nauką, a pod koniec każdego webinaru będziecie mogli (anonimowo) zadawać pytania.
  • Terminy webinariów:

17.03.2021 (środa), godzina 17:00

31.03.2021 (środa), godzina 17:00

07.04.2021 (środa), godzina 17:00

Projekt „Egzamin ze spokojem” jest darmowy, wystarczy się tylko na niego zapisać (limit osób na żywo!).

Z tego wydarzenia skorzystają nie tylko uczniowie – jeśli znasz osoby, które mają problemy z wiarą we własne możliwości, stresem, lękiem, paniką – daj im znać o tym projekcie. Niech jak najwięcej osób skorzysta z tej darmowej pomocy.

 

Julia Pajor
Julia Pajor
2022-08-18
polecam! wszystko wytłumaczone w bardzo przystępny sposob, ciesząca oko oprawa graficzna i stały kontakt z prowadząca w razie jakichkolwiek pytań:)
Justyna Słota
Justyna Słota
2022-05-04
Kursy z Chemmastera są naprawdę niezwykłe! Nigdy nie spodziewałabym się ile chemia może mi dawać przyjemności, gdyby nie kursy. Nagle trudne, skomplikowane zagadnienia stały się logiczne i łatwe. Chciałoby się powiedzieć, że to magia ale nic bardziej mylnego to po prostu pani Sonia i jej cudowne podejście do chemii i uczniów. Polecam z całego serca!!!
Żaneta Zaneta
Żaneta Zaneta
2022-05-04
Zdecydowanie polecam ! Kursy są naprawdę świetnie przygotowane, z notatek bardzo fajnie się uczy bo są bardzo przejrzyste. Pani Sonia potrafi wystlumaczyc wszystkie najtrudniejsze zadania w bardzo prosty i logiczny sposób, zaraża miłością do chemii. Zwraca uwagę na czeste błędy jakie uczniowie popełniają przy zadaniach co jest bardzo przydatne. W kursach jest wszystko co potrzebujemy aby zdać mature na wysoki poziom. Pani Sonia wklada cale serce w te kursy jak i korepetycje i to naprawdę widać ! Polecam każdemu z całego serduszka, jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem to NAPRAWDĘ WARTO !
Zuzia Matysiak
Zuzia Matysiak
2022-05-01
Naprawdę świetne kursy ;D korzystałam zarówno z kursu od podstaw jak i intensywnego powtórkowego i szczerze nie wiem co bym bez nich zrobiła...
Paulina Sikora
Paulina Sikora
2022-04-30
Gdyby nie fakt, że trafiłam przypadkiem na Panią Sonię na instagramie mogłabym skreślić swoje marzenia dotyczące przyszłości. Postanowiłam zawalczyć i przezwyciężyć swój strach przed maturą z chemii u boku Pani Soni <3 To była jedna z najlepszych decyzji. Kursy są przygotowane z sumiennością i starannością o wszystkich. Tych co mają problem z teorią, z matematyką czy ze zrozumieniem schematów. Uwielbiam zajęcia z Panią Sonią, bo to czysta przyjemność uczyć się chemii do matury. Jeśli ktokolwiek z was ma chociaż cień zwątpienia, czy zakup jakiegokolwiek kursu nie jest wart, tooo ....spokojnie porzućcie tą myśl! WARTO !!!
Oliwia Zakrzewska
Oliwia Zakrzewska
2022-04-29
Pani Sonia jest cudowną osobą, zaraża pozytywną energią oraz pasją do chemii. Nie lubiłam chemii przed zakupem kursów ChemMastera, jednak po zakończonym kursie mój uraz do chemii zniknął i w każdym tygodniu z niecierpliwością czekałam na kolejne webinarium. Z całego serca polecam kurs, bo dzięki Pani Soni i jej przejrzystym, starannie zrobionym notatkom zrozumiałam tematy, które wydawały mi się “czarną magią”. Jak zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik. Brawo Pani Soniu! Jest Pani cudowną kobietą!!!!
Iga Kudra
Iga Kudra
2022-04-29
Zaangażowanie Pani Sonii w prowadzenie zajęć, wrzucanie fiszek, udostępnianie nam wielu darmowych materiałów jest niesamowite! Zakupiłam u Pani Sonii 3 kursy, w tym intensywny powtórkowy przed matura i z ręka na sercu każdemu polecam! Za 2 tygodnie matura z chemii, a ja śmigam z arkuszami i czuje się naprawdę dobrze przygotowana, a to wszystko zasługa Pani Sonii. Po prostu dziękuje jej bardzo za pracę która wykonuje, bo widać ze wkłada w nią całe swoje serce❤️
Monika Kamień
Monika Kamień
2022-04-28
Wykupienie intensywnego kursu powtórkowego było najlepszą decyzją. Same przydatne informacje i najważniejsze zadania. Dodatkowym plusem jest plik z zadaniami domowymi, dzięki którym można utrwalić wiadomości. Z każdą kolejną lekcją czułam się coraz lepiej przygotowana do matury. Mega motywacja i super atmosfera. Polecam każdemu!
Grażyna Dusza
Grażyna Dusza
2022-04-28
Zakupiłam intensywny kurs powtórkowy do matury i jestem bardzo zadowolona! Dokładnie wytłumaczone wszystkie najważniejsze zadania i niezbędne zagadnienia oraz bardzo miła atmosfera podczas spotkań online. Czuję się o wiele lepiej przygotowana do matury. Szczerze wszystkim polecam!
Aleksandra Dera
Aleksandra Dera
2022-04-28
Kursy Pani Soni są bardzo pomocne, przekazane są najważniejsze informacje, dużo ciekawych skojarzeń i sposobów rozwiązywania zadań:) Bardzo polecam