chemmaster-aktualnosci
Informacje o kursach

Kursy wakacyjne z chemii 2021

Dlaczego warto wziąć udział w kursie wakacyjnym z chemii?

W porównaniu do kursów w roku szkolnym: płacisz mniej, a dostajesz więcej. W przeliczeniu na godzinę kursu zaoszczędzasz prawie 30%.

 • Kurs składa się z nagrań, notatek i testów z kursu od podstaw z roku szkolnego 2020/2021 oraz zajęć dodatkowych – webinarów na żywo.
 • Dodatkowo, dla osób, które wezmą udział w kursie wakacyjnym będą zniżki na kursy w roku szkolnym od września.
 • Pod koniec kursu dostaniesz arkusz egzaminacyjny sprawdzający Twoją wiedzę z danej części kursu! Rozwiązujesz go sam(a), a na ostatnich zajęciach na żywo będę ten arkusz omawiać.
 • Jest duża szansa, że lekcje na żywo będą prowadzone z Nowego Jorku więc atrakcje zapewnione 😉 Dodatkowe lekcje na żywo będą dostępne tylko dla kursantów (NIE w ramach „Bezpłatnych webinarów z różnych zakątków świata”).
 • Dokładny plan działania będzie rozpisany w panelu kursanta. Ogólny zarys planu działania: Zgodnie z rozpisanym przeze mnie harmonogramem oglądasz nagrania z kursu (wraz z notatkami) i rozwiązujesz testy on-line. Po 2 tygodniach spotykamy się na zajęciach na żywo i udoskonalamy jeszcze bardziej Twoją wiedzę i umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych. I tak co 2 tygodnie w okresie lipiec-sierpień.
 • Dostęp do nagrań (także z zajęć na żywo), notatek, testów – do maja 2022.
 • Każda lekcja składa się z części teoretycznej i praktycznej (rozwiązywanie zadań). Tematy są omawiane całkowicie od podstaw.
 • Kursy wakacyjne chemii są odpowiednikami kursu od podstaw z roku szkolnego (wrzesień-marzec). Możesz wykupić zarówno jedną  cześć kursu jak i więcej.
 • Kursy dostosowane są do nowej i starej podstawy programowej, gdyż tematy, które doszły dla uczniów po podstawówce omawiane są w dodatkowej, IV części kursu.

Część 1 – Pierwsze tematy rozszerzenia

9 lekcji x 2h + 4 lekcje dodatkowe na żywo (4 x 1h)

Cena: 400zł

I część kursu skierowana jest przede wszystkim dla obecnych 8-klasistów (w celu wyprzedzenia ze mną już materiału, który będziesz mieć w szkole od września 2021) oraz obecnych 1-klasistów LO (w celu usystematyzowania i uzupełnienia swojej wiedzy po 1 kl. LO).

 • Budowa atomu, promieniotwórczość
 • Układ okresowy i zależności w nim
 • Wiązania
 • Hybrydyzacja, kształt cząsteczek
 • Polarność, moment dipolowy
 • Reakcje utleniania i redukcji
 • Pierwiastki bloków s, p, d
 • Systematyka i reakcje związków nieorganicznych

Część 2 – ObliczenioweLOVE

8 lekcji x 2h + 4 lekcje dodatkowe na żywo (4 x 1h)

Cena: 350zł

II część kursu skierowana jest przede wszystkim dla obecnych 1- i 2-klasistów LO w celu wyprzedzenia ze mną już materiału, który będziesz mieć w szkole od września 2021 oraz w celu usystematyzowania i uzupełnienia swojej wiedzy po 1 i 2 kl. LO). Kurs skierowany jest także dla osób, które nie lubią/boją się obliczeniówki 😉

 • Stechiometria
 • Roztwory, stężenia, rozpuszczalność, hydraty
 • Reakcje w roztworach wodnych, hydroliza, stała i stopień dysocjacji, pH, bufory, miareczkowanie
 • Kinetyka, szybkość reakcji, stała równowagi, reguła przekory
 • Termodynamika

Część 3 -Organiczna

8 lekcji x 2h + 4 lekcje dodatkowe na żywo (4 x 1h)

Cena: 350zł

III część kursu skierowana jest przede wszystkim dla obecnych 2-klasistów LO (w celu wyprzedzenia ze mną już materiału, który będziesz mieć w szkole od września 2021).

 • Węglowodory
 • Alkohole, fenole
 • Aldehydy, ketony
 • Kwasy karboksylowe, estry
 • Mydła, tłuszcze
 • Aminy, amidy
 • Aminokwasy, białka
 • Cukry
 • Izomeria optyczna

Część 4 – Dla nowej podstawy (po podstawówce)

3 lekcje x 2h + 1 lekcja dodatkowa na żywo (1h)

Cena: 130zł

IV część kursu skierowana dla uczniów po podstawówce. Zawiera tematy obliczeniowe, które doszły do nowej podstawy programowej.

 • Termodynamika
 • Ogniwa
 • Elektroliza
Magdalena Dworzyńska
Magdalena Dworzyńska
2022-10-29
Niesamowity kurs, a jeszcze bardziej niesamowita prowadząca! ❤️ Tyle ciepła i dobrej energii, czy tłumaczenia nigdzie się nie znajdzie, tylko u Pani Soni! Wiedza do matury jest przekazywana w sposób bardzo zrozumiały i przystępny, a przede wszystkim sympatyczny, przyjazny dla uczniów, dlatego każdy go zrozumie (zarówno ten bez żadnej znajomosci tematu jak ten z ogromną wiedzą). Każdemu kto poszukuje kursu z chemii bez zawahania poleciłabym właśnie Chemmaster! Każdy poświęcony czas, czy złotówka jest warta! Ja osobiście robie kursy w ramach przerwy od szkoły, bo tak miło spędzam na nich czas, a jednocześnie poszerzam swoją wiedzę. Zwrot Ignacego Krasickiego „ucząc bawić” u Pani Soni ma sens i to widać na każdym możliwym etapie(sprawdzian, zadanie domowe, matura).
Zuzka
Zuzka
2022-10-27
Zastanawiasz się nad zakupem kursu Pani Soni? Naprawdę nie ma się nad czym myśleć! To jest najlepsza inwestycja jaką może przedsięwziąć każdy, kto się trochę zagubił w chemii lub chce rozwinąć swoją pasję. Pani Sonia jest nauczycielką z pasji i każdy temat, który tłumaczy po jej lekcji staje się nagle banalny. Kursy są wzbogacone o różne bonusy, przejrzyste notatki i teściki, aby sprawdzić swoją wiedzę. Co jednak najlepsze, całość można dostosować do siebie. Możesz zadecydować w jakim czasie skończysz kurs, kiedy i gdzie zaczniesz naukę (a z aplikacją ChemMastera jest to naprawdę łatwe, bo lekcje możesz zabrać gdziekolwiek chcesz). Dzięki Pani Soni wiele zadań, które dla moich rówieśników stanowiły duże wyzwanie dla mnie były czystą przyjemnością, co kiedyś wydawało mi się niemożliowe. Serdecznie polecam!
Kaja Mesjasz
Kaja Mesjasz
2022-10-27
Kurs Pani Soni to najlepsze co mogło przytrafić się takiej osobie jak ja. Przez wszystkie lata liceum byłam strasznie zniechęcona do nauki chemii przez nauczyciela, który tego przedmiotu mnie uczył. Kurs ten jest bardzo przejrzysty, zawiera same najważniejsze informacje jakie potrzebne są na maturę, a zagadnienia tłumaczone są w sposób bardzo przystępny dla ucznia. Każdy dział po części teoretycznej zawiera zadania rozwiązywane wraz z Panią Sonią oraz quiz sprawdzający naszą wiedzę. Z całego serca mogę polecić ten kurs, gdyż ratuje mnie on przy moich brakach z tego przedmiotu, a nauka do matury jest samą przyjemnością. ❤️
mio miau
mio miau
2022-10-27
Zadania rozwiązane w prosty, przejrzysty sposób! Przed przerobieniem kursu nie wierzyłam, że chemia może być taka przyjemna i łatwa w nauce. Dzięki kursom Pani Soni wiem, że mam pod kontrolą moje przygotowania do tegorocznej matury!
julia julia
julia julia
2022-10-27
Mogłoby się wydawać "kolejny kurs, niczym się nie różni". W wakacje oglądałam masę webinar'ów gdzie twórcy reklamowali swoje kursy i szczerze ŻADEN kurs nie dorównuje temu od Pani Soni. to w jaki sposób prowadzi lekcje jest NIESAMOWITE. Przerabiam kurs z przyjemnością i wykupiłam już wszystkie części. Nie zastanawiajcie się, bo kurs od tak ciepłej i cudownej kobiety jaką jest pani Sonia jest BEZCENNY <3
Alicja G
Alicja G
2022-10-27
Świetny kurs! Bardzo dużo przydatnych informacji. Miałam ogromny problem z obliczeniówką, teraz jest o niebo lepiej. Polecam bardzo!
Matylda Rajman
Matylda Rajman
2022-10-27
Dzięki kursowi Chemmaster odzyskałam radość z nauki chemii, wszystkie zagadnienia wytłumaczone w przystępny i jasny sposób + te świetne notatki do pobrania <3 Uwielbiam i polecam wszystkim maturzystom - UWAGA! możemy cieszyć się z nauki do matury bez nerwów i stresu!
Karolina Jaszczuk
Karolina Jaszczuk
2022-10-26
Moim zdaniem kurs jest cudowny! Pani Sonia jest najlepszą nauczycielką chemii jaką znam, jej sposoby tłumaczenia przemawiają nawet dla tych najbardziej opornych na naukę chemii?, a podczas lekcji live panuje bardzo przyjemna atmosfera, bo pani Sonia tłumaczy spokojnie, zrozumiale i odpowiada na każde pytanie. Poza tym, dostaje się dostęp do grupy na fb, na której kursanci mogą sobie wzajemnie pomagać w zadaniach, których nie potrafią wykonać, co jest bardzo fajną opcją - można powtórzyć swoją wiedzę pomagajac innym w jakimś zagadnieniu albo dostac pomoc od kursanta lub Pani Soni.
Oliwia Duszyńska
Oliwia Duszyńska
2022-10-11
Kurs od Pani Soni to było wybawienie. Straciłam w siebie wiarę kompletnie i w to że ponownie zacznę darzyć ten przedmiot sympatią jednak wszystko powoli zaczyna wracać na dobre tory!! Nigdy nie byłam nikomu tak wdzięczna. Polecam z całego serduszka!
Publikacji podlega najnowsze 10 opinii z platformy Google Moja Firma wystawione dla firmy ChemMaster, niezależnie od tego czy jest pozytywna czy negatywna. Średnia opinii jest wyliczona na podstawie wszystkich zebranych opinii. Opinie nie są sponsorowane i nie są weryfikowane czy pochodzą od osób, które zakupiły produkt.