Aktualności

Kursy w roku szkolnym 2022/2023!

kursy-z-chemi-na-rok-szkolny-2022-2023
Aktualności / Kursy Maturalne

Kursy w roku szkolnym 2022/2023!

Zobacz darmowe DEMO kursów kliknij tutaj

 • Kursy dostosowane są do nowej i starej podstawy programowej
 • Notatki do kursów zostały sprawdzone i skomentowane przez egzaminatora maturalnego OKE i przez dr nauk chemicznych.
 • Kursy obejmują cały materiał do matury z chemii i składają się części teoretycznej i praktycznej. Omówienie teorii od podstaw + rozwiązywanie zadań.
 • Dwa poziomy kursów: od podstaw i zaawansowany. Który poziom wybrać? Czytaj dalej.
 • Dostęp do nagrań i testów jest na rok od momentu zakupu (możliwość przedłużenia dostępu), a do notatek-na zawsze.
  • Nagrania, video-lekcje.
  • Materiały pdf.
  • Testy z rozwiązaniami i komentarzami do zadań.
 • Kursy podzielone są na 3 części. Możesz zakupić jedną część, dwie lub trzy części. Możesz mieszać poziomy i części kursów. Podział tematów – czytaj dalej.
 • Od zera do ChemMastera! To pakiet: kurs od podstaw + kurs zaawansowany danej części (np. część I kursu od podstaw + część I kursu zaawansowanego). W tym pakiecie: kurs od podstaw jest o połowę taniej (-50% z ceny kursu od podstaw).
 • Kupując kurs otrzymujesz od razu WSZYSTKIE nagrania, notatki, testyz danych tematów. To NIE są nagrania z lekcji LIVE, a specjalnie przygotowane, nagrane i profesjonalnie zedytowane video-lekcje. Nie musisz czekać, aż co tydzień wrzucę lekcję/nagranie z danego tematu. Dzięki temu możesz uczyć się wybranej lekcji kiedy tylko chcesz – wygoda i elastyczność.
 • Teoria dla obu kursów (od podstaw i zaawansowany) jest taka sama, natomiast zadania (z części praktycznej) oraz testy są inne dla kursu od podstaw i dla kursu zaawansowanego.
 • Część praktyczna (zadania): Kurs od podstaw: zadania od najłatwiejszych, poprzez średnie, do trudniejszych. Kurs zaawansowany: zadania od średnio-trudnych do najtrudniejszych.
 • Korzystamy z najbardziej nowoczesnej architektury serwerowej dostępnej na świecie!

Kursy zakupisz w moim sklepie

Spis kodów rabatowych znajdziesz tutaj

Julia Pajor
Julia Pajor
2022-08-18
polecam! wszystko wytłumaczone w bardzo przystępny sposob, ciesząca oko oprawa graficzna i stały kontakt z prowadząca w razie jakichkolwiek pytań:)
Justyna Słota
Justyna Słota
2022-05-04
Kursy z Chemmastera są naprawdę niezwykłe! Nigdy nie spodziewałabym się ile chemia może mi dawać przyjemności, gdyby nie kursy. Nagle trudne, skomplikowane zagadnienia stały się logiczne i łatwe. Chciałoby się powiedzieć, że to magia ale nic bardziej mylnego to po prostu pani Sonia i jej cudowne podejście do chemii i uczniów. Polecam z całego serca!!!
Żaneta Zaneta
Żaneta Zaneta
2022-05-04
Zdecydowanie polecam ! Kursy są naprawdę świetnie przygotowane, z notatek bardzo fajnie się uczy bo są bardzo przejrzyste. Pani Sonia potrafi wystlumaczyc wszystkie najtrudniejsze zadania w bardzo prosty i logiczny sposób, zaraża miłością do chemii. Zwraca uwagę na czeste błędy jakie uczniowie popełniają przy zadaniach co jest bardzo przydatne. W kursach jest wszystko co potrzebujemy aby zdać mature na wysoki poziom. Pani Sonia wklada cale serce w te kursy jak i korepetycje i to naprawdę widać ! Polecam każdemu z całego serduszka, jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem to NAPRAWDĘ WARTO !
Zuzia Matysiak
Zuzia Matysiak
2022-05-01
Naprawdę świetne kursy ;D korzystałam zarówno z kursu od podstaw jak i intensywnego powtórkowego i szczerze nie wiem co bym bez nich zrobiła...
Paulina Sikora
Paulina Sikora
2022-04-30
Gdyby nie fakt, że trafiłam przypadkiem na Panią Sonię na instagramie mogłabym skreślić swoje marzenia dotyczące przyszłości. Postanowiłam zawalczyć i przezwyciężyć swój strach przed maturą z chemii u boku Pani Soni <3 To była jedna z najlepszych decyzji. Kursy są przygotowane z sumiennością i starannością o wszystkich. Tych co mają problem z teorią, z matematyką czy ze zrozumieniem schematów. Uwielbiam zajęcia z Panią Sonią, bo to czysta przyjemność uczyć się chemii do matury. Jeśli ktokolwiek z was ma chociaż cień zwątpienia, czy zakup jakiegokolwiek kursu nie jest wart, tooo ....spokojnie porzućcie tą myśl! WARTO !!!
Oliwia Zakrzewska
Oliwia Zakrzewska
2022-04-29
Pani Sonia jest cudowną osobą, zaraża pozytywną energią oraz pasją do chemii. Nie lubiłam chemii przed zakupem kursów ChemMastera, jednak po zakończonym kursie mój uraz do chemii zniknął i w każdym tygodniu z niecierpliwością czekałam na kolejne webinarium. Z całego serca polecam kurs, bo dzięki Pani Soni i jej przejrzystym, starannie zrobionym notatkom zrozumiałam tematy, które wydawały mi się “czarną magią”. Jak zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik. Brawo Pani Soniu! Jest Pani cudowną kobietą!!!!
Iga Kudra
Iga Kudra
2022-04-29
Zaangażowanie Pani Sonii w prowadzenie zajęć, wrzucanie fiszek, udostępnianie nam wielu darmowych materiałów jest niesamowite! Zakupiłam u Pani Sonii 3 kursy, w tym intensywny powtórkowy przed matura i z ręka na sercu każdemu polecam! Za 2 tygodnie matura z chemii, a ja śmigam z arkuszami i czuje się naprawdę dobrze przygotowana, a to wszystko zasługa Pani Sonii. Po prostu dziękuje jej bardzo za pracę która wykonuje, bo widać ze wkłada w nią całe swoje serce❤️
Monika Kamień
Monika Kamień
2022-04-28
Wykupienie intensywnego kursu powtórkowego było najlepszą decyzją. Same przydatne informacje i najważniejsze zadania. Dodatkowym plusem jest plik z zadaniami domowymi, dzięki którym można utrwalić wiadomości. Z każdą kolejną lekcją czułam się coraz lepiej przygotowana do matury. Mega motywacja i super atmosfera. Polecam każdemu!
Grażyna Dusza
Grażyna Dusza
2022-04-28
Zakupiłam intensywny kurs powtórkowy do matury i jestem bardzo zadowolona! Dokładnie wytłumaczone wszystkie najważniejsze zadania i niezbędne zagadnienia oraz bardzo miła atmosfera podczas spotkań online. Czuję się o wiele lepiej przygotowana do matury. Szczerze wszystkim polecam!
Aleksandra Dera
Aleksandra Dera
2022-04-28
Kursy Pani Soni są bardzo pomocne, przekazane są najważniejsze informacje, dużo ciekawych skojarzeń i sposobów rozwiązywania zadań:) Bardzo polecam