Korepetycje on-line z chemii

korepetycje z chemii

Korepetycje
on-line z chemii

Dziękuję za zainteresowanie, ale na ten moment nie prowadzę już zapisów na korepetycje z chemii... aż do maja 2025! Przestaliśmy prowadzić również zapisy na listę rezerwową, ponieważ i tak jest już pełna.

Ale jeśli chcesz się ze mną uczyć - zapraszam na kursy ChemMastera. To prawie jak korepetycje, tylko dużo ciekawsze! 

Chemia od podstaw i dla zaawansowanych

Zobacz aktualne kursy ChemMastera

Który kurs chemii online będzie dla Ciebie najlepszy?

Nie możesz się zdecydować?

Jeśli jesteś w nietypowej sytuacji lub masz wątpliwości, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy – skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

@chem.master.maturalny

2N3A7151

…lub umów się na bezpłatną konsultację!

Na której w ciągu 15 min pomogę Ci dobrać kurs osobiście. Co Ty na to?
PS. Drodzy Rodzice, jeśli pomagacie swoim dzieciom w wyborze kursu z chemii – Was również serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dlaczego ChemMaster?

0 +
Uczniów korzystających z ChemMastera online
2+ 3
kompleksowe kursy z chemii: dla szkół podstawowych i średnich
0 k+
Obserwujących największe konto chemiczno-maturalne na IG w Polsce
Nr 1
Najlepsze dostępne serwery na świecie dla niezakłóconej nauki online

„Kurs okazał się absolutnie strzałem w dziesiątkę. Jestem zdumiona, jak wiele wyciągam z zajęć i jak duże postępy udało mi się zrobić. Nie wyobrażam sobie teraz nauki do matury bez pomocy Pani Soni.”

Zuzia

„Kurs od Chemmaster to najlepsze co może Ci się przytrafić, jeśli przygotowujesz się do matury z chemii! Nawet jeśli zaczynasz od totalnego zera, tak jak ja.”

Julia

4.9/5.0

4.9/5
Średnia z 202 opinii na Google.pl

„Dzięki kursom Pani Soni zrozumiałam chemię chyba najlepiej jak się tylko da na poziomie licealnym. Nagrania są krótkie, ale treściwe, jest w nich wszystko co potrzeba, aplikacja jest super dostosowana do nauki, można sobie oznaczać co już się zrobiło, a samo tłumaczenie Pani Soni... brak słów, petarda!”

Asia

Co mówią inni?

Słówko od ChemMasterów

Liczby to jedno. Ale za każdym kontem ucznia stoi młody człowiek z krwi i kości, marzeń i obaw o przyszłość, po którą sięga. Jestem szczęśliwa i dumna, że ChemMaster daje tyle ulgi, spokoju, radości i podekscytowania własnymi możliwościami.

Więcej opinii na IG: @chem.master.maturalny oraz w portalu e-korepetycje.net

Nauka chemii… w kieszeni!

Masz już bezpłatną apkę ChemMastera?

Złap dostęp do notatek, nagrań i testów w Twoim telefonie lub tablecie – i ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz. W autobusie, drodze do szkoły, wracając do domu lub czekając na znajomych. Lekcje chemii online mogą być frajdą!